مزایای وبلاگ نویسی

اردیبهشت ۶, ۱۳۹۱

مقالات

وبلاگ نویسی را می توان عالی ترین روش برای اظهار نظر درباره یک مقوله به اقلیت کوچکی در نظر گرفت.
وقتی که من برای اولین بار شروع به نوشتن وبلاگ کردم؛ آنچه در ابتدا به نظرم می رسید وقت تلف کردن و یا نوعی بازی کردن آن را تلقی می کردم.

در حال حاضر من وبلاگ نویسی را تنها قرار دادن کلمات مجازی در مقاله های مجازی منتشره خودم نمی بینم! بلکه به عنوان راهی برای تعامل و حتی در برخی موارد تغییر اثر ارسالی خود با دیگران یا بهتره بگم مخاطبان وبلاگ هایم می بینم، وبلاگ به من فرصت می دهد که به بیان افکار، ایده ها و توانایی های خودم بپردازم و آنها را در جهان پیش روی خود کشف و منعکس کنم.

به اعتقاد من وبلاگ نویسی قطعاً یک فرآیند خلاقه برای به چالش کشیدن افکار خود و دیدگاه های مخاطبان می باشد؛ درست است که وبلاگ شما تنها صدای کوچکی در بین میلیون ها وبلاگ می باشد. اما اگر همین اقلیت کوچکی که با وبلاگ شما و اندیشه هایتان، هم سو باشند؛  وبلاگتان رفته رفته به وبلاگ مشهوری تبدیل خواهد شد اگر به تغییر چهره وبلاگ خود و طراحی قالبش اهمیت دهید و مطالب وبلاگتان هم سو با موضوع خاصی استمرار پیدا کند و همچنین به نظرات مخاطبانتان توجه کنید؛ مطمئنا وبلاگ شما جزء بهترین ها خواهد شد.
کافی است برای گفتن اندیشه هایتان به طور مداوم اصرار بر نوشتن نمایید و وبلاگ نویسی را سرگرمی بدانید!
همانند باغبانی که همواره به پرورش باغ خود می پردازد.

همیشه در دنیای واقعی جایی برای گفتن نیست! می توانید گفته هایتان را به نوشته های مجازی توأم با عبارات وحشتناک، شگفت انگیز، و حالت شوخ طبعانه و یا طعنه آمیزهم، بنویسید.همان گونه که در گفت و گوهایتان در دنیای واقعی بدان شیوه حرف می زنید.

شما در نوشتن وبلاگ در قید و بند خاص و خشکی نیستید؛ مختارید هر چه دل تنگتان می خواهد، بنویسید.
بنابراین حتی اگر شما کمی تمایل به وبلاگ نویسی دارید، هم اکنون فرصت خوبی است که شروع به وبلاگ نویسی نمایید.

, ,

درباره جاوید

یک عمر گذشت... سالهای سال منتظر ما بودند یا ما به نظاره این سال ها نشسته ایم بازی با کلمات! یا واژه ها کار بیهوده ایست اما وقتی سودی دارد که حرف دلت را در قالبش بریزی و نجوای دلت را در زمزمه عاشقانه لحظه هایت به اشتراک بگذاری ... این وبلاگ برای همین منظور است!

نمایش تمام پست های جاوید

هنوز نظری نوشته نشده است.

پاسخ