اطلاعیه مهم شبکه اجتماعی جیک

دی ۸, ۱۳۹۳

اخبار

سلام

روزها از پی هم می گذرند و اینک در آستانه تولدی دوباره نشسته ایم تا با هم دیگر دو سال خاطرات خود را مرور کنیم و برای بهتر شدن چاره اندیشی نماییم.

در این جا از شما کاربران عزیز درخواست دارم که ما را در این امر یاری کنید.

سیاست جدیدی که از این به بعد در شبکه اجتماعی جیک حاکم خواهد بود؛ آزادی بیان در چارچوب قوانین سایت خواهد بود. در این راستا و جهت اعتبار بخشی و محدود کردن مسئولیت محتوای تولیدی، مدیریت شبکه اقدام به ثبت وبسایت جیک در بخش وب سایت های کاربر محور تارنمای کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه دادستانی کل کشور کرده ایم و به موجب این امر از این به بعد طبق روال قبل مسئولیت محتوای تولیدی به عهده کاربر بوده و فیلترینگ بر روی صفحه کاربر خاطی اعمال خواهد شد.

اما همچنان مدیریت و پلیس سایت نظارت اجمالی بر روی سایت را خواهند داشت؛ و همواره در صورت بروز مشکل شما کاربران عزیز خواهید توانست از طریق تماس با ما یا ارسال گزارش تخلف ما را در توسعه و پایدار بودن سایت همیاری نمایید.

تشکر از حسن توجه شما عزیزان
در پناه حق سالم و سربلند باشید.

, , , , ,

درباره جاوید

یک عمر گذشت... سالهای سال منتظر ما بودند یا ما به نظاره این سال ها نشسته ایم بازی با کلمات! یا واژه ها کار بیهوده ایست اما وقتی سودی دارد که حرف دلت را در قالبش بریزی و نجوای دلت را در زمزمه عاشقانه لحظه هایت به اشتراک بگذاری ... این وبلاگ برای همین منظور است!

نمایش تمام پست های جاوید

یک نظر به “اطلاعیه مهم شبکه اجتماعی جیک”

  1. Sajjad می گوید:

    سلام
    امیدوارم روز به روز جیک موفقیت بیشتری کسب کنه تا به بودنش افتخار کنیم!!

    جیک جیک

    پاسخ

پاسخ