برگزاری ویژه برنامه «رادیو دانشجو» در دانشگاه دامغان با گروه برنامه سازی رادیو جیک

آذر ۱۸, ۱۳۹۳

اخبار, رادیو جیک

انجمن علمی تلویزیون و هنرهای دیجیتال مصادف با ۱۶ آذر ماه روز شهادت سه تن از دانشجویان دانشگاه تهران و گرامیداشت روز دانشجو، ویژه برنامه ای رادیویی با عنوان «رادیو دانشجو» با گروه برنامه سازی رادیو جیک در محل غذا خوری سلف غدیر دانشگاه دامغان برگزار نمود.

در این ویژه برنامه رادیویی که مورد استقبال عموم دانشجویان قرار گرفت بخش های متنوعی از جمله معرفی دانشگاه دامغان، تاریخ نگاری روز ۱۶ آذر ماه، شعر خوانی ویژه احوالات دانشجو در ایام امتحانات، مصاحبه با دانشجویان، تعریف خاطره، گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانشجو علی الی الخصوص حضور پیکرهای پاک شهدای گمنام در دانشگاه و گفت و گو با رئیس دانشگاه دامغان جناب آقای دکتر بصیری از بخش های متنوع این برنامه رادیویی بود.

برگزاری ویژه برنامه «رادیو دانشجو» در دانشگاه دامغان با گروه برنامه سازی رادیو جیک

خاطر نشان می شود، بزودی فایل صوتی رادیو در بخش رادیو جیک سایت شبکه اجتماعی جیک به نشانی www.jeek.ir/radio قرار داده خواهد شد.

, , , , , , , , , ,

درباره جاوید

یک عمر گذشت... سالهای سال منتظر ما بودند یا ما به نظاره این سال ها نشسته ایم بازی با کلمات! یا واژه ها کار بیهوده ایست اما وقتی سودی دارد که حرف دلت را در قالبش بریزی و نجوای دلت را در زمزمه عاشقانه لحظه هایت به اشتراک بگذاری ... این وبلاگ برای همین منظور است!

نمایش تمام پست های جاوید

هنوز نظری نوشته نشده است.

پاسخ