راه اندازی رادیو جیک

بهمن ۲۹, ۱۳۹۲

اخبار, رادیو جیک

با سلام خدمت شما کاربران محترم شبکه اجتماعی جیک

ماه ها بود که به فکر راه اندازی بخش پادکست های صوتی در سایت جیک بودیم که الحمد الله به این مهم دست یافتیم تا بتوانیم به نوعی رسالت فرهنگی خود را در عرصه وب ایران ادا کنیم؛ هر چند می دانیم راهی بس طولانی داریم ولی به این ایمان داریم که می توانیم به آرمان های سایت دست پیدا کنیم.

در این راه به حضور پر رنگ شما نیاز داریم تا مشوق ما باشید و نکته نظرات خود را در جهت بهبود شبکه ی خودتان به ما گوش زد نمایید و ما همچنان نهایت سعیمان را خواهیم نمود تا آن (ها) را پیاده کنیم.

اما رادیو جیک عنوان برنامه ای است که فعلا هر دو هفته یکبار در سایت بارگذاری خواهد شد و قابل دریافت برای عموم کاربران سایت خواهد بود.

در رادیو جیک که برنامه ای فرهنگی، اجتماعی و هنری خواهد بود؛ سعی خواهیم نمود آیتم هایی نظیر مصاحبه و گفتگو، مطالب طنز و مفید ، شعر و ادب و … را با یک موضوع مشخص [دو] هفتگی به پیش ببریم.

البته از مشارکت عزیزانی هم که تمایل داشته باشند فایل های ضبطی از خود را در رادیو بگنجانیم، با کمال میل استقبال خواهیم نمود.

امیدواریم که بتوانیم رضایت شما عزیزان را فراهم نماییم.

, ,

درباره جاوید

یک عمر گذشت... سالهای سال منتظر ما بودند یا ما به نظاره این سال ها نشسته ایم بازی با کلمات! یا واژه ها کار بیهوده ایست اما وقتی سودی دارد که حرف دلت را در قالبش بریزی و نجوای دلت را در زمزمه عاشقانه لحظه هایت به اشتراک بگذاری ... این وبلاگ برای همین منظور است!

نمایش تمام پست های جاوید

یک نظر به “راه اندازی رادیو جیک”

  1. HAJAR می گوید:

    خیلی خیلی عالی بود،مرسی از همه

    پاسخ

پاسخ